• חברה : בתשי כוחיי והטחנות הגדולות של א"ישם סדרהLa Pasta Colorata  :הפסטה הצבעונית, סדרת 5 אריזות קמחים במשקל 500 גרם, להכנת פסטות צבעוניותתיאור המוצר:'לה פסטה קולורטה – הפסטה הצבעונית’ היא סדרת חמש אריזות לקמחים ייחודיים, הראשונים מסוגם בארץ ובעולם, להכנת פסטה צבעונית מרכיבים איכותיים וטבעיים. הסדרה מעוצבת בסגנון קליל, צבעוני ועכשווי. בחזית האריזה בקונטרסט לרקע כחול כהה, מופיע לוגו הסדרה – איור ספגטי צבעוני ארוך מלופף על מזלג המשתלשל עד לחלון דמה צבעוני בהיר המייצג את צבע הקמח הארוז. כתם צבע צבעוני, עז ורענן משמש כמבדל חזותי בין פריטי הסדרה, מסמל את צבע בצק הפסטה שמתקבל ונושא את לוגו הטחנה. האריזה הצבעונית מודפסת בשמונה צבעים + לכה UV סלקטיבית להדגשת הלוגויים ושם הסדרה על גבי למינט איכותי.חדשנות במוצר:
  • הקמח נארז באריזת 500 גרם, כמות המתאימה לארוחה זוגית (כמנה עיקרית), לשמירה על טריות המנה. הקמחים ראשונים מסוגם בארץ ובעולם, המאפשרים הכנת פסטה צבעונית מרכיבים איכותיים וטבעיים ושומרים על הערכים התזונתיים שלהם. הקמח ידידותי למשתמש ומאפשר הכנה קלה ומהירה של פסטה במראה צבעוני-חיוני. עיצוב האריזה מבטא היטב את המהות ואת התוצר.
  • האריזה מיוצרת מהרכבה של 3 סוגי פולימרים שונים: Pet+Al+Pe. תרכובת מיוחדת זו מיועדת לשמירה על תנאי האריזה ועומדת בסטנדרט מעולה של חדירות חמצן ואדי מים מינימלית (0.5) ושל שמירה מלאה על טריות הקמח. האריזה מייתרת את הצורך בניפוי הקמח כל עוד האריזה שלמה ומלאה באוויר. האריזה שומרת על תווי תקן מחמירים לחומרי הגלם ולצבעים המותאמים למזון.
  • פלטת צבעים עזה וחיונית מבטאת את מהות וייחודיות המוצר. היא נקייה ומשמחת,

  משמשת לבידול הפריטים השונים בסדרה,

  ובהיותה ייחודית לשוק הקמחים היא גם מובחנת בקלות על המדף. הצבעוניות

  משקפת הן את המוצר והן את התוצר הסופי שלו ולצידו הפסטה המוכנה מודגמת כפיתוי על

  המזלג.

  • למעשה מיוצג המוצר על כל שלביו: כמוצר ארוז (קמח), כתוצר לאחר ההכנה (פסטה מוכנה) וכהבטחה שעוד רגע תאכל. כך פונה האריזה לכל סוגי המוטיבציות, לרעב, לאהבת הבישול ולמשיכה לאסתטיקה של האוכל.